aimeos-core - en to ca translation catalogue (189 entries)

en: Account
ca: Compte

en: Active
ca: Actiu

en: Actual price
ca: Preu actual

en: Add
ca: Afegir

en: Address 1
ca: Adreça 1

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Address 3
ca: Adreça 3

en: Advanced
ca: Avançat

en: All
ca: Tot

en: Allow custom price
ca: Permetre un preu personalitzat

en: Apply
ca: Aplicar

en: Attribute
ca: Atribut

en: Attribute Lists Type
ca: Tipus de llistes d'atributs

en: Attribute Lists Types
ca: Tipus de llistes d'atributs

en: Attribute Property Type
ca: Tipus de propietat de l'atribut

en: Attribute Property Types
ca: Tipus de propietats de l'atribut

en: Attribute Type
ca: Tipus d'atribut

en: Attribute Types
ca: Tipus d'atribut

en: Attribute position (optional)
ca: Posició de l'atribut (opcional)

en: Attributes
ca: Atributs

en: Back in stock
ca: Torna a estar disponible

en: Basic
ca: Bàsic

en: Basket
ca: Cistella

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Birthday
ca: Aniversari

en: Birthday of the customer
ca: Aniversari del client

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Cancel and return to list
ca: Cancel·lar i tornar a la llista

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Choose file
ca: Tria un fitxer

en: City
ca: Ciutat

en: City or town name (required)
ca: Nom de la ciutat o poble (obligatori)

en: Close
ca: Tanca

en: Code
ca: Codi

en: Columns
ca: Columnes

en: Comment
ca: Comentari

en: Comment of the reviewer
ca: Comentari del revisor

en: Company
ca: Empresa

en: Company details
ca: Dades de l'empresa

en: Company name (optional)
ca: Nom de l'empresa (opcional)

en: Completed orders
ca: Comandes completades

en: Config
ca: Configuració

en: Copy
ca: Copia

en: Copy this entry
ca: Copia aquesta entrada

en: Costs
ca: Costos

en: Count
ca: Compte

en: Country
ca: País

en: Country ID
ca: ID del país

en: Country code (required)
ca: Codi del país (obligatori)

en: Coupon
ca: Cupó

en: Created
ca: Creat

en: Currencies
ca: Monedes

en: Currency
ca: Moneda

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Customer
ca: Client

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Customer password
ca: Contrasenya del client

en: Customer reference
ca: Referència del client

en: Customer reference (optional)
ca: Referència del client (opcional)

en: Dashboard
ca: Panell de control

en: Data
ca: Dades

en: Data set
ca: Conjunt de dades

en: Dataset
ca: Conjunt de dades

en: Days
ca: Dies

en: Default
ca: Per defecte

en: Delete
ca: Eliminar

en: Delete selected entries
ca: Eliminar entrades seleccionades

en: Delete this entry
ca: Eliminar aquesta entrada

en: Deleting reviews is not allowed
ca: No es permet eliminar ressenyes

en: Delivery
ca: Entrega

en: Delivery address
ca: Adreça de lliurament

en: Delivery date
ca: Data d'entrega

en: Delivery in
ca: Entrega en

en: Delivery status
ca: Estat de l'entrega

en: Discount
ca: Descompte

en: Display help texts
ca: Mostrar textos d'ajuda

en: Domain
ca: Domini

en: Download
ca: Descarregar

en: Download this file
ca: Descarregar aquest arxiu

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
ca: Duplicar entrada (Ctrl+D)

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: E-Mail address (required)
ca: Adreça de correu electrònic (obligatori)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Edit
ca: Editar

en: Edit this entry
ca: Editar aquesta entrada

en: Email
ca: Correu electrònic

en: End date
ca: Data de finalització

en: End date (optional)
ca: Data de finalització (opcional)

en: Export
ca: Exportar

en: File
ca: Fitxer

en: Find category
ca: Cerca categoria

en: First
ca: Primer

en: First name
ca: Nom

en: First name (optional)
ca: Nom (opcional)

en: Group
ca: Grup

en: Groups
ca: Grups

en: Height
ca: Alçada

en: Hidden attributes
ca: Atributs amagats

en: Hours
ca: Hores

en: Image
ca: Imatge

en: Import
ca: Importar

en: Import/Export jobs
ca: Importar / exportar feines

en: Incl. tax
ca: Taxes incl.

en: Info
ca: Informació

en: Invoice
ca: Factura

en: Invoice No.
ca: Factura nº

en: Last
ca: Últim

en: Last name
ca: Cognom

en: Last name (optional)
ca: Cognom (opcional)

en: Last name (required)
ca: Cognom (obligatori)

en: Latest orders
ca: Últimes comandes

en: Length
ca: Llargada

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Map
ca: Mapa

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Mobile number
ca: Número de telèfon mòbil

en: Mobile number (optional)
ca: Número de telèfon mòbil (opcional)

en: Modifed
ca: Modificat

en: Modified
ca: Modificat

en: Months
ca: Mesos

en: More
ca: Més

en: Name
ca: Nom

en: New
ca: Nou

en: New customers
ca: Nous clients

en: Next
ca: Següent

en: Next date
ca: Següent data

en: Next date (optional)
ca: Següent data (opcional)

en: No product found
ca: No s'ha trobat cap producte

en: No voucher
ca: No hi ha val descompte

en: None
ca: Cap

en: Open
ca: Obrir

en: Open Qty
ca: Obrir Qtt.

en: Option
ca: Opció

en: Order
ca: Comanda

en: Order ID
ca: ID de comanda

en: Order totals
ca: Totals de comanda

en: Ordered at
ca: Encarregat a

en: Orders by country
ca: Comandes per país

en: Orders by day
ca: Comandes per dia

en: Orders by hour
ca: Comandes per hora

en: Orders by payment status
ca: Comandes per estat del pagament

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password (required)
ca: Contrasenya (obligatòria)

en: Pay date
ca: Data de pagament

en: Pay status
ca: Estat del pagament

en: Payment
ca: Pagament

en: Payment date
ca: Data del pagament

en: Payment status
ca: Estat del pagament

en: Payment types
ca: Tipus de pagament

en: Periods
ca: Períodes

en: Permission denied
ca: Permís denegat

en: Personal data
ca: Dades personals

en: Please select
ca: Si us plau, selecciona

en: Plugin
ca: Extensió

en: Plugin Type
ca: Tipus d'extensió

en: Plugin Types
ca: Tipus d'extencions

en: Position
ca: Posició

en: Position (required)
ca: Posició (obligatori)

en: Previous
ca: Anterior

en: Price
ca: Preu

en: Priority
ca: Prioritat

en: Problem
ca: Problema

en: Product
ca: Producte

en: Product ID
ca: ID de producte

en: Product ID, SKU or label
ca: ID de producte, SKU o etiqueta

en: Product Type
ca: Tipus de producte

en: Product Types
ca: Tipus de productes

en: Product code
ca: Codi de producte

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Product payment
ca: Pagament del producte

en: Product price
ca: Preu del producte

en: Product quantity
ca: Quantitat del producte

en: address:delivery
ca: Adreça de lliurament

en: address:payment
ca: Adreça de facturació

en: attribute
ca: Atributs

en: catalog
ca: Categories

en: category
ca: Categories

en: company
ca: Comunicació

en: countday
ca: Comandes per dia

en: counthour
ca: Comandes per hora

en: countpaystatus
ca: Comandes per estat del pagament

en: dashboard
ca: Panell

en: goods
ca: Catàleg

en: group
ca: Grups

en: locale/currency
ca: Monedes

en: media
ca: Media

en: type
ca: Type

en: type/attribute
ca: Atributs

en: type/media
ca: Media
