aimeos-core - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: !=
hr: nije jednako

en: <
hr: prije

en: <=
hr: prije (uključeno)

en: ==
hr: jednako

en: =~
hr: počinje sa

en: >
hr: poslije

en: >=
hr: poslije (uključeno)

en: ~=
hr: sadrži

en: address:delivery
hr: Adresa za isporuku

en: address:payment
hr: Adresa za račun

en: service:delivery
hr: Isporuka

en: service:payment
hr: Plaćanje
