aimeos-core - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: !=
ro: nu este egal

en: <
ro: inainte de

en: <=
ro: inainte de (inclusiv)

en: ==
ro: egal

en: =~
ro: incepe cu

en: >
ro: dupa

en: >=
ro: dupa (inclusiv)

en: ~=
ro: contine

en: address:delivery
ro: Adresa de livrare

en: address:payment
ro: Adresa de facturare

en: service:delivery
ro: LIvrare

en: service:payment
ro: Plata

en: attribute
ro: atribut

en: basket
ro: coș

en: coupon
ro: cupon

en: customer
ro: client

en: group
ro: grup

en: locale
ro: local

en: order
ro: comandă

en: price
ro: preț

en: product
ro: produs

en: review
ro: revizuire

en: rule
ro: regulă

en: service
ro: serviciu

en: stock
ro: stoc

en: subscription
ro: abonament

en: supplier
ro: furnizor

en: tag
ro: etichetă

en: type
ro: tip
