aimeos-core - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: !=
sr: nije jednako

en: <
sr: pre

en: <=
sr: pre

en: ==
sr: jednako

en: =~
sr: pocinje sa

en: >
sr: posle

en: >=
sr: Posle  (incl.)

en: ~=
sr: sadrži

en: address:delivery
sr: Adresa Isporuke

en: address:payment
sr: Adresa za račun

en: service:delivery
sr: Isporuka

en: service:payment
sr: Placanje

en: order
sr: porudzbina
