aimeos-core - en to pl translation catalogue (760 entries)

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
pl: (Międzynarodowy) numer faksu bez znaków rozdzielających, może zaczynać się od "+"

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
pl: (międzynarodowy) numer telefonu bez znaków specjalnych i odstępów, może zaczynać się od "+"

en: + Tax
pl: + VAT

en: API key
pl: Klucz API

en: Account
pl: Konto

en: Active
pl: Aktywny

en: Actual price
pl: Aktualna cena

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
pl: Rzeczywista cena, za którą klienci mogą kupić artykuł na stronie internetowej

en: Add
pl: Dodaj

en: Add after
pl: Dodaj po

en: Add before
pl: Dodaj przed

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
pl: Dodatkowe koszty dostawy dla każdego przedmiotu, np. 20 USD za jeden ciężki przedmiot to 100 USD łącznie za pięć przedmiotów

en: Additional information where the customer's apartment can be found
pl: Dodatkowe informacje gdzie znajduje się mieszkanie klienta

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
pl: Dodatkowe informacje, gdzie znajduje się mieszkanie dostawcy

en: Address 1
pl: Adres 1

en: Address 2
pl: Adres 2

en: Address 3
pl: Adres 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
pl: Identyfikator adresu domu klienta dla dostawy

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
pl: Identyfikator adresu domu dostawcy dla dostawy

en: Admin JQAdm type is empty
pl: Typ administratora JQAdm jest pusty

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
pl: Aimeos cache został wyłączony przez "%1$s"

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
pl: Tryb sprawdzania błędów w Aimeos został włączony przez "%1$s"

en: Aimeos object not available
pl: Obiekt Aimeos jest niedostępny

en: All
pl: Wszystko

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
pl: Wszystkie atrybuty, które jednoznacznie definiują artykuł, np. szerokość, długość i kolor dżinsów

en: Allow custom price
pl: Zezwól na niestandardową cenę

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
pl: Pozwól użytkownikom wybrać ile chcą zapłacić

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
pl: Alfanumeryczny ciąg znaków który pozwoli jednoznacznie zidentyfikować grupę

en: Apply
pl: Zaaplikuj

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
pl: Opcje konfiguracji specyficzne dla artykułu będą dostępne jako pary klucz/wartość w szablonach

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Attribute Lists Type
pl: Typ listy atrybutów

en: Attribute Lists Types
pl: Typy list atrybutów

en: Attribute Property Type
pl: Typ właściwości atrybutu

en: Attribute Property Types
pl: Typy właściwości atrybutów

en: Attribute Type
pl: Typ atrybutu

en: Attribute Types
pl: Typy atrybutów

en: Attribute position (optional)
pl: Pozycja atrybutu (opcjonalnie)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
pl: Właściwości atrybutów, które nie są współdzielone z innymi atrybutami

en: Attribute type that limits the list of available attributes
pl: Typ atrybutu, który ogranicza listę dostępnych atrybutów

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Available currency for the current site
pl: Dostępna waluta dla bieżącej strony

en: Available intervals in the front-end
pl: Dostępne interwały we front-endzie

en: Available language for the current site
pl: Dostępny język dla bieżącej witryny

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
pl: Średnia ocena produktu i całkowita liczba ocen tego produktu przez klientów

en: Back in stock
pl: Wróć do magazynu

en: Basic
pl: Ogólne

en: Basket
pl: Koszyk

en: Billing address
pl: Adres płatnika

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Birthday of the customer
pl: Urodziny klienta

en: Boost factor
pl: Współczynnik wzmocnienia

en: Boost factor (optional)
pl: Współczynnik wzmocnienia (opcjonalnie)

en: Bug or suggestion?
pl: Błąd czy sugestia?

en: Bulk edit
pl: Edycja zbiorcza

en: Cancel
pl: Rezygnuj

en: Cancel and return to list
pl: Anuluj i wróć do listy

en: Catalog
pl: Katalog

en: Catalog Lists Type
pl: Typ listy katalogów

en: Catalog Lists Types
pl: Typy list katalogowych

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
pl: Kategorie, w jakich produkt może zostać znaleziony przez użytkownika na stronie internetowej

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
pl: Kategorie, dla których produkt będzie wyświetlany w sekcji promocyjnej

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
pl: Opcje konfiguracji specyficzne dla kategorii będą dostępne jako pary klucz/wartość w szablonach

en: Change costs/item in %
pl: Zmiana kosztów/pozycja w %

en: Change rebate in %
pl: Zmiana rabatu w %

en: Change value in %
pl: Wartość zmiany w %

en: Channel
pl: Kanał

en: Channel the order has been placed
pl: Kanał zamówienia został złożony

en: Choose file
pl: Wybierz plik

en: City
pl: Miejscowość

en: City or town name (required)
pl: Miasto lub miejscowość (wymagane)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
pl: W klasie "%1$s" nie zaimplementowano "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
pl: Klasa "%1$s" nie dostępna

en: Class "%1$s" not found
pl: Nie znaleziono klasy "%1$s"

en: Close
pl: Zamknij

en: Code
pl: Kod

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
pl: Kod do jednoznacznej identyfikacji witryny, zmiana nazwy jest niebezpieczna!

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comment
pl: Komentarz

en: Communication
pl: Komunikacja

en: Company
pl: Firma

en: Company details
pl: Szczegóły firmy

en: Company name (optional)
pl: Nazwa firmy (opcjonalnie)

en: Completed orders
pl: Zrealizowane zamówienia

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
pl: Zrealizowane zamówienia w ciągu ostatnich siedmiu dni w porównaniu do okresu poprzedniego

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Configurable
pl: Konfigurowalny

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
pl: Zrealizowane zamówienia w ciągu ostatnich siedmiu dni w porównaniu do okresu przed

en: Context
pl: Kontekst

en: Copy
pl: Kopia

en: Copy this entry
pl: Skopiuj tę pozycję

en: Costs
pl: Koszty

en: Count
pl: Liczba

en: Country
pl: Kraj

en: Country ID
pl: ID Kraju

en: Country code (required)
pl: Kod kraju (wymagane)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
pl: Stawka podatku właściwa dla kraju, aby obliczyć i wyświetlić wliczony podatek (B2C) lub dodać podatek, jeśli jest to wymagane (B2B)

en: Country state code (optional)
pl: Kod kraju (opcjonalnie)

en: Coupon
pl: Kupon

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
pl: Nazwa konfiguracji dostawcy kuponu lub dekoratora kuponu

en: Created
pl: Utworzono

en: Currencies
pl: Waluty

en: Currency
pl: Waluta

en: Custom
pl: Zwyczaj

en: Custom domain or unique code of your shop
pl: Własna domena lub unikalny kod sklepu

en: Customer
pl: Klient

en: Customer ID
pl: ID Klienta

en: Customer Lists Type
pl: Typ list klienta

en: Customer Lists Types
pl: Typy list klienta

en: Customer Property Type
pl: Typ właściwości klienta

en: Customer Property Types
pl: Typy właściwości klienta

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
pl: Charakterystyki klienta, które nie są współdzielone z innymi klientami

en: Customer comment (optional)
pl: Komentarz klienta (opcjonalny)

en: Customer e-mail address
pl: Adres e-mail klienta

en: Customer password
pl: Hasło klienta

en: Customer properties that are not shared with other customers
pl: Właściwości klienta, które nie są współdzielone z innymi klientami

en: Customer reference
pl: Referencje klienta

en: Customer reference (optional)
pl: Numer referencyjny klienta (opcjonalnie)

en: Dashboard
pl: Pulpit nawigacyjny

en: Data
pl: Dane

en: Data set
pl: Zestaw danych

en: Dataset
pl: Zestaw danych

en: Date of the last delivery status change
pl: Data ostatniej zmiany statusu dostawy

en: Date of the last payment status change
pl: Data ostatniej zmiany statusu opłaty

en: Date the subscription ends
pl: Data końca subskrypcji

en: Days
pl: Dni

en: Default
pl: Domyślne

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete entries?
pl: Usunąć wpisy?

en: Delete selected entries
pl: Usuń wybrane elementy

en: Delete this entry
pl: Usuń pozycję

en: Deleting reviews is not allowed
pl: Usuwanie recenzji jest niedozwolone

en: Delivery
pl: Dostawa

en: Delivery address
pl: Adres dostawy

en: Delivery date
pl: Data dostawy

en: Delivery in
pl: Dostawa za

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
pl: Koszty dostawy lub płatności za produkty znajdujące się w koszyku klienta

en: Delivery status
pl: Status dostawy

en: Delivery timeframe (optional)
pl: Szacowany czas dostawy (opcjonalny)

en: Delivery types
pl: Typy dostaw

en: Delivery within
pl: Dostawa w ciągu

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
pl: W zależności od wybranego zestawu danych, lista wyświetlanych pól dla produktu będzie inna

en: Describe your image
pl: Opisz swój wizerunek

en: Description of the text content if it's in a foreign language
pl: Opis treści tekstu, jeśli jest w języku obcym

en: Descritive name of the currency
pl: Opisowa nazwa waluty

en: Descritive name of the language
pl: Opisowa nazwa języka

en: Descritive name of the site
pl: Opisowa nazwa witryny

en: Discount
pl: Zniżka

en: Display help texts
pl: Wyświetlanie tekstów pomocy

en: Domain
pl: Domena

en: Download
pl: Pobierz

en: Download this file
pl: Pobierz ten plik

en: Duplicate entry
pl: Zduplikowany wpis

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
pl: Duplikat wpisu (Ctrl+D)

en: E-Mail
pl: E-mail

en: E-Mail address (required)
pl: Adres e-mail (wymagany)

en: E-Mail address or account name (required)
pl: Adres e-mail lub nazwa konta (wymagane)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
pl: Adres e-mail używany do wysyłania wiadomości e-mail związanych ze sklepem

en: E-mail address (optional)
pl: Adres e-mail (opcjonalne)

en: E-mail address that belongs to the address
pl: Adres e-mail należący do adresu

en: EAN, SKU or article number (required)
pl: EAN, SKU lub numer produktu (wymagane)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit selected entries
pl: Edycja wybranych wpisów

en: Edit this entry
pl: Edytuj ten wpis

en: Editor
pl: Edytor

en: Email
pl: E-mail

en: End date
pl: Data końcowa

en: End date (optional)
pl: Data zakończenia (opcjonalnie)

en: Enter group ID, code or label
pl: Wprowadź identyfikator grupy, kod lub etykietę

en: Entry deleted successfully
pl: Wpis został pomyślnie usunięty

en: Entry saved successfully
pl: Wpis został pomyślnie zapisany

en: Entry specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
pl: Opcje konfiguracji specyficzne dla wpisu będą dostępne jako pary klucz/wartość w szablonach

en: Error
pl: Błąd

en: Error deleting data
pl: Błąd usuwania danych

en: Error retrieving data
pl: Błąd pobierania danych

en: Error saving data
pl: Błąd zapisu danych

en: Excl. tax
pl: Bez podatku

en: Execution order of the plugins
pl: Kolejność wykonywania wtyczek

en: Execution order of the rules
pl: Kolejność wykonywania zasad

en: Export
pl: Eksport

en: Facility
pl: Możliwości

en: Facsimile
pl: Faks

en: Facsimile number (optional)
pl: Numer faksu (opcjonalnie)

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
pl: Czynnik zwiększający przewagę produktu w wyszukiwaniach użytkowników nad innymi produktami (>1,0 dodatniego wzmocnienia, <1,0 ujemnego wzmocnienia)

en: Failed to write file to disk
pl: Nie udało się zapisać pliku na dysku

en: File
pl: Plik

en: File does not exists: "%1$s"
pl: Plik nie istnieje: "%1$s"

en: File upload stopped by extension
pl: Przesyłanie plików zatrzymane przez rozszerzenie

en: File uploaded successfully
pl: Plik przesłany pomyślnie

en: Find category
pl: Znajdź kategorię

en: Find site
pl: Znajdź witrynę

en: First
pl: Pierwszy

en: First name
pl: Imię

en: First name (optional)
pl: Imię (opcjonalnie)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
pl: Imię osoby, jeśli jest używane w kulturach, w których jest używane

en: Floor
pl: Podłoga

en: Floor / Appartment
pl: Piętro / mieszkanie

en: Floor and/or apartment (optional)
pl: Piętro i/lub mieszkanie (opcjonalnie)

en: For
pl: Dla

en: Generate
pl: Generowanie

en: Generate image
pl: Generowanie obrazu

en: Generate text
pl: Generowanie tekstu

en: Given rebate amount
pl: Podana kwota rabatu

en: Go to attribute panel
pl: Przejdź do panelu atrybutów

en: Go to property type panel
pl: Przejdź do panelu typu właściwości

en: Go to the list of attribute types
pl: Przejdź do listy typów atrybutów

en: Granted rebate
pl: Przyznany rabat

en: Group
pl: Grupa

en: Group name describing for which members the group is for
pl: Nazwa grupy opisująca, dla których członków przeznaczona jest grupa

en: Groups
pl: Grupy

en: Height
pl: Wysokość

en: Hidden attributes
pl: Ukryte atrybuty

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
pl: Ukryte atrybuty produktu, które są przechowywane wraz z zamówionymi produktami

en: Highlighted suppliers of the product
pl: Wyróżnieni dostawcy produktu

en: Honorary title (optional)
pl: Tytuł honorowy (opcjonalnie)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
pl: Tytuły honorowe, takie jak dr, doktor itp.

en: Hours
pl: Godziny

en: House number
pl: Numer domu

en: House number (optional)
pl: Numer domu (opcjonalnie)

en: How the customer is addressed in e-mails
pl: Sposób zwracania się do klienta w wiadomościach e-mail

en: How the supplier is addressed in e-mails
pl: Sposób zwracania się do dostawcy w wiadomościach e-mail

en: Hyper-real and dramatic
pl: Hiperrealistyczny i dramatyczny

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
pl: Identyfikator powiązanej faktury, np. faktury zmienionej lub zwróconej

en: ISO currency code (required)
pl: Kod waluty ISO (wymagany)

en: ISO language code (required)
pl: Kod języka ISO (wymagany)

en: Image
pl: Obraz

en: Image description
pl: Opis obrazu

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
pl: Obrazy będą wyświetlane tylko dla tego języka, przydatne, jeśli media zawierają tekst lub są specyficzne dla danego języka.

en: Import/Export jobs
pl: Zadania związane z importem/eksportem

en: Incl. tax
pl: Łącznie z podatkiem

en: Insert into
pl: Wstaw do

en: Insert new entry
pl: Wstaw nowy wpis

en: Insert new entry (Ctrl+I)
pl: Wstaw nowy wpis (Ctrl+I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
pl: Wewnętrzna nazwa artykułu, będzie używana na stronie internetowej i do wyszukiwania tylko wtedy, gdy nie istnieją inne nazwy produktów w żadnym języku.

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
pl: Wewnętrzna nazwa artykułu, będzie używana na stronie internetowej, jeśli nazwa produktu dla danego języka nie jest dostępna.

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
pl: Wewnętrzna nazwa atrybutu, będzie używana na stronie internetowej, jeśli nazwa języka nie jest dostępna.

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
pl: Wewnętrzna nazwa kategorii, będzie używana na stronie internetowej, jeśli nazwa języka nie jest dostępna.

en: Internal name (required)
pl: Nazwa wewnętrzna (wymagane)

en: Internal type name shown in the administration interface
pl: Wewnętrzna nazwa typu wyświetlana w interfejsie administracyjnym

en: Interval
pl: Interwał

en: Interval (required)
pl: Interwał (wymagany)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
pl: Niepoprawne znaki w nazwie klasy "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
pl: Niepoprawny znak w nazwie klienta "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
pl: Niepoprawna nazwa klasy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
pl: Niepoprawna domena "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
pl: Niepoprawna fabryka "%1$s"

en: Invoice
pl: Faktura

en: Invoice No.
pl: Nr faktury.

en: Invoice no.
pl: Nr faktury.

en: Invoice number
pl: Numer faktury

en: Invoice number for the order
pl: Numer faktury dla zamówienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Label (required)
pl: Etykieta (wymagana)

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
pl: Etykieta opisująca interwał, zostanie użyta, jeśli nazwa nie jest dostępna.

en: Language
pl: Język

en: Language ID
pl: Identyfikator języka

en: Language of the entered text
pl: Język wprowadzonego tekstu

en: Languages
pl: Języki

en: Last
pl: Ostatni

en: Last delivery status of the order
pl: Ostatni status dostawy zamówienia

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last name (optional)
pl: Nazwisko (opcjonalnie)

en: Last name (required)
pl: Nazwisko (wymagane)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
pl: Nazwisko osoby lub pełne imię w kulturach, w których nie używa się imion.

en: Last payment status of the order
pl: Status ostatniej płatności za zamówienie

en: Latest orders
pl: Najnowsze zamówienia

en: Length
pl: Długość

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
pl: Lista artykułów, które powinny być sprzedawane jako jeden produkt, często po obniżonej cenie.

en: List of products often bought together
pl: Lista produktów często kupowanych razem

en: List of suggested products
pl: Lista sugerowanych produktów

en: List type
pl: Typ listy

en: Loading entries ...
pl: Ładowanie wpisów ...

en: Locale
pl: Lokalizacje

en: Log
pl: Dziennik

en: Manual transfer
pl: Ręczny transfer

en: Map
pl: Mapa

en: Media Lists Type
pl: Typ listy mediów

en: Media Lists Types
pl: Typy list mediów

en: Media Property Type
pl: Typ właściwości nośnika

en: Media Property Types
pl: Typy właściwości nośników

en: Media Type
pl: Typ nośnika

en: Media Types
pl: Rodzaje mediów

en: Media properties
pl: Właściwości mediów

en: Message
pl: Wiadomość

en: Min. quantity
pl: Min. ilość

en: Minimum quantity
pl: Minimalna ilość

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Mobile number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Mobile number (optional)
pl: Numer telefonu komórkowego (opcjonalnie)

en: Modifed
pl: Zmodyfikowany

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Months
pl: Miesiące

en: More
pl: Więcej

en: Move this entry up/down
pl: Przesuń ten wpis w górę/w dół

en: Name
pl: Nazwa

en: Name in URL (optional)
pl: Nazwa w adresie URL (opcjonalnie)

en: Name of the basket
pl: Nazwa koszyka

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
pl: Nazwa pobranego pliku, gdy klienci zapisują plik na swoich komputerach.

en: Name of the reviewer
pl: Imię i nazwisko recenzenta

en: Name of your shop shown to your customers
pl: Nazwa sklepu wyświetlana klientom

en: Natural
pl: Naturalny

en: New
pl: Nowy

en: New category
pl: Nowa kategoria

en: New customers
pl: Nowi klienci

en: New customers within the last seven days
pl: Nowi klienci w ciągu ostatnich siedmiu dni

en: New customers within the last seven days compared to the period before
pl: Nowi klienci w ciągu ostatnich siedmiu dni w porównaniu z okresem poprzedzającym

en: Next
pl: Następny

en: Next date
pl: Następna data

en: Next date (optional)
pl: Następna data (opcjonalnie)

en: Next date the subscription is renewed
pl: Następna data odnowienia subskrypcji

en: No currencies available. Please enable at least one currency
pl: Brak dostępnych walut. Włącz przynajmniej jedną walutę

en: No entries found
pl: Nie znaleziono żadnych wpisów

en: No file was uploaded
pl: Nie przesłano żadnego pliku

en: No product found
pl: Nie znaleziono produktu

en: No theme options available
pl: Brak dostępnych opcji motywu

en: No view available
pl: Widok niedostępny

en: No voucher
pl: Brak kuponu

en: Non-shared properties for the media item
pl: Niewspółdzielone właściwości elementu multimedialnego

en: Non-shared properties for the price item
pl: Niewspółdzielone właściwości dla pozycji cenowej

en: None
pl: Brak

en: Not all entries could be deleted
pl: Nie wszystkie wpisy mogły zostać usunięte

en: Not allowed or editor site is different
pl: Niedozwolone lub strona edytora jest inna

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
pl: Nie można uzyskać dostępu do klienta JQAdm "%1$s"

en: Not implemented
pl: Nie zaimplementowano

en: Notes
pl: Uwagi

en: Notes (not shown to customer)
pl: Uwagi (nie pokazane klientowi)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
pl: Liczba artykułów znajdujących się obecnie w magazynie, pozostaw puste dla nieograniczonej ilości.

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
pl: Oficjalny identyfikator VAT w celu ustalenia, czy podatek musi być naliczany na fakturach.

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
pl: Jeden dostawca i zero lub więcej nazw klas dekoratorów oddzielonych przecinkami

en: Only .webp, .jpg, .png and .gif are allowed for icons
pl: Tylko .webp, .jpg, .png i .gif są dozwolone dla ikon

en: Only .webp, .jpg, .png, .gif and .svg are allowed for logos
pl: Tylko .webp, .jpg, .png, .gif i .svg są dozwolone dla logo

en: Only super users and administrators can delete entries
pl: Tylko superużytkownicy i administratorzy mogą usuwać wpisy

en: Open
pl: Otwarty

en: Open Qty
pl: Ilość otwarta

en: Option
pl: Opcja

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
pl: Opcjonalne komponenty produktu, które klient może wybrać wraz z produktem

en: Order
pl: Zamówienie

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Order number entered by the customer
pl: Numer zamówienia wprowadzony przez klienta

en: Order of the language/currency combinations
pl: Kolejność kombinacji język/waluta

en: Order of the service options in the checkout process
pl: Kolejność opcji usługi w procesie realizacji zakupu

en: Order of the types in the frontend
pl: Kolejność typów w interfejsie użytkownika

en: Order totals
pl: Suma zamówień

en: Ordered at
pl: Zamówiono w

en: Orders by country
pl: Zamówienia według kraju

en: Orders by day
pl: Zamówienia według dnia

en: Orders by hour
pl: Zamówienia według godziny

en: Orders by payment status
pl: Zamówienia według statusu płatności

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
pl: Nadpisz istniejący plik, a klienci, którzy kupili go w przeszłości, również będą mogli pobrać nową zawartość.

en: PHP setting "%1$s" is disabled
pl: Ustawienie PHP "%1$s" jest wyłączone

en: PHP setting "%1$s" is enabled
pl: Ustawienie PHP "%1$s" jest włączone

en: PHP setting for "%1$s" is too low
pl: Ustawienie PHP dla "%1$s" jest zbyt niskie

en: Page %1$d of %2$d
pl: Strona %1$d z %2$d

en: Password
pl: Hasło

en: Password (required)
pl: Hasło (wymagane)

en: Path
pl: Ścieżka

en: Pay date
pl: Data wypłaty

en: Pay status
pl: Status wynagrodzenia

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment date
pl: Data płatności

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Payment types
pl: Rodzaje płatności

en: Periods
pl: Okresy

en: Permission denied
pl: Odmowa zezwolenia

en: Personal data
pl: Dane osobowe

en: Please insert the description of the text that should be generated here
pl: Tutaj należy wstawić opis tekstu, który powinien zostać wygenerowany

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugin Type
pl: Typ wtyczki

en: Plugin Types
pl: Typy wtyczek

en: Plugin label for describing the configured plugin
pl: Etykieta wtyczki opisująca skonfigurowaną wtyczkę

en: Plugin position (required)
pl: Pozycja wtyczki (wymagana)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
pl: Nazwa konfiguracji dostawcy wtyczek lub dekoratora wtyczek

en: Position
pl: Pozycja

en: Position (required)
pl: Stanowisko (wymagane)

en: Postal
pl: Poczta

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
pl: Kod pocztowy dostawy, jeśli jest używany w obszarze zamieszkania klienta

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
pl: Kod pocztowy dla dostawy, jeśli jest używany w obszarze zamieszkania dostawcy

en: Postition
pl: Pozycja

en: Potential problems
pl: Potencjalne problemy

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Price
pl: Cena

en: Price Lists Type
pl: Typ cennika

en: Price Lists Types
pl: Rodzaje cenników

en: Price Property Type
pl: Cena Typ nieruchomości

en: Price Property Types
pl: Cena Typy nieruchomości

en: Price Type
pl: Rodzaj ceny

en: Price Types
pl: Rodzaje cen

en: Price properties
pl: Właściwości ceny

en: Priority
pl: Priorytet

en: Product
pl: Produkt

en: Product ID
pl: ID produktu

en: Product ID, SKU or label
pl: Identyfikator produktu, SKU lub etykieta

en: Product Lists Type
pl: Listy produktów Typ

en: Product Lists Types
pl: Typy list produktów

en: Product Property Type
pl: Typ właściwości produktu

en: Product Property Types
pl: Typy właściwości produktu

en: Product Type
pl: Typ produktu

en: Product Types
pl: Rodzaje produktów

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
pl: Atrybuty produktu przechowywane w koszyku, gdzie klienci mogą wprowadzać własne teksty lub wartości.

en: Product attributes that are used by other products too
pl: Atrybuty produktu używane także przez inne produkty

en: Product characteristics that are not shared with other products
pl: Cechy produktu, które nie są wspólne dla innych produktów

en: Product code
pl: Kod produktu

en: Product costs
pl: Koszty produktu

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
pl: Wysokość produktu, np. 20,0 (w jardach, calach itp.)

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
pl: Długość produktu, np. 30,0 (w jardach, calach itp.)

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Product payment
pl: Płatność za produkt

en: Product price
pl: Cena produktu

en: Product quantity
pl: Ilość produktu

en: Product rebate
pl: Rabat produktu

en: Product shipping
pl: Wysyłka produktu

en: Product status
pl: Status produktu

en: Product supplier
pl: Dostawca produktu

en: Product tax
pl: Podatek od produktów

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
pl: Waga produktu, np. 1,25 (w funtach, uncjach itp.)

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
pl: Szerokość produktu, np. 17,5 (w jardach, calach itp.)

en: Products
pl: Produkty

en: Products bought together
pl: Produkty kupione razem

en: Promotion
pl: Promocja

en: Properties
pl: Właściwości

en: Property value (required)
pl: Wartość nieruchomości (wymagana)

en: Provider
pl: Dostawca

en: Provider/decorator class names (required)
pl: Nazwy klas dostawców/dekoratorów (wymagane)

en: Purchase
pl: Zakup

en: Quantity
pl: Ilość

en: Quantity scale
pl: Skala ilości

en: Rabate
pl: Rabat

en: Rating
pl: Ocena

en: Rating and number of ratings for the merchant
pl: Ocena i liczba ocen sprzedawcy

en: Rating of the reviewer
pl: Ocena recenzenta

en: Reason
pl: Powód

en: Rebate
pl: Rabat

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
pl: Obniżka w stosunku do pierwotnej ceny, używana do obliczenia rabatu w % i ceny krzyżowej.

en: Reference
pl: Odniesienie

en: Reference ID
pl: Identyfikator referencyjny

en: Refund
pl: zwrócona

en: Related ID
pl: Powiązane ID

en: Related order
pl: Powiązane zamówienie

en: Related order ID (optional)
pl: Identyfikator powiązanego zamówienia (opcjonalnie)

en: Related order of the customer
pl: Powiązane zamówienie klienta

en: Remove background
pl: Usuń tło

en: Renew
pl: Odnowienie

en: Replace file
pl: Zastąp plik

en: Request
pl: Żądanie

en: Required parameter "%1$s" is missing
pl: Brak wymaganego parametru "%1$s"

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
pl: Wymagana ilość artykułów do wyceny blokowej, np. jeden artykuł za 5,00 USD, dziesięć artykułów za 45,00 USD.

en: Reset
pl: Resetuj

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Response to the reviewer
pl: Odpowiedź dla recenzenta

en: Review
pl: przejrzana

en: Reviewed entry
pl: Wpis recenzowany

en: Reviewer name
pl: Nazwa recenzenta

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
pl: Nazwa trasy lub identyfikator strony kategorii, jeśli ta kategoria powinna być wyświetlana na innej stronie.

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
pl: Nazwa trasy lub identyfikator strony szczegółów produktu, jeśli produkt ma być wyświetlany na innej stronie.

en: Route or page ID (optional)
pl: Identyfikator trasy lub strony (opcjonalnie)

en: Rule
pl: Zasada

en: Rule Type
pl: Typ reguły

en: Rule Types
pl: Typy reguł

en: Rule label for describing the configured rule
pl: Etykieta reguły opisująca skonfigurowaną regułę

en: Rule position (required)
pl: Pozycja reguły (wymagana)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
pl: Nazwa konfiguracji dostawcy reguł lub dekoratora reguł

en: Rules
pl: Zasady

en: Sales by weekday
pl: Sprzedaż według dni tygodnia

en: Sales of the last 30 days
pl: Sprzedaż w ciągu ostatnich 30 dni

en: Sales per month
pl: Sprzedaż na miesiąc

en: Salutation
pl: Pozdrowienie

en: Save
pl: Zapisz

en: Save & Close
pl: Zapisz i wyjdź

en: Save & Copy
pl: Zapisz i kopiuj

en: Save & New
pl: Zapisz i utwórz nowy

en: Save entry (Ctrl+Enter)
pl: Zapisywanie wpisu (Ctrl+Enter)

en: Save entry (Ctrl+S)
pl: Zapisz wpis (Ctrl+S)

en: Search
pl: Szukaj

en: Second level type for grouping entries
pl: Typ drugiego poziomu do grupowania wpisów

en: Select all entries
pl: Wybierz wszystkie wpisy

en: Select file
pl: Wybierz plik

en: Service
pl: Usługa

en: Service Lists Type
pl: Typ list usług

en: Service Lists Types
pl: Typy list usług

en: Service Type
pl: Typ usługi

en: Service Types
pl: Typy usług

en: Service attribute code
pl: Kod atrybutu usługi

en: Service costs
pl: Koszt usługi

en: Service name
pl: Nazwa usługi

en: Service position (required)
pl: Pozycja usługi (wymagane)

en: Service price
pl: Cena usługi

en: Service provider or service decorator configuration name
pl: Nazwa konfiguracji dostawcy usług lub dekoratora usług

en: Service rebate
pl: Rabat serwisowy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Ship date
pl: Data wysyłki

en: Ship status
pl: Status statku

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Shipping / Payment costs
pl: Koszty wysyłki / płatności

en: Shipping/Payment costs
pl: Koszty wysyłki/płatności

en: Shipping/item
pl: Wysyłka/pozycja

en: Shop domain
pl: Domena sklepu

en: Shop domain (required)
pl: Domena sklepu (wymagana)

en: Shop e-mail
pl: Sklep e-mail

en: Shop e-mail address (required)
pl: Adres e-mail sklepu (wymagany)

en: Shop name
pl: Nazwa sklepu

en: Shop name (required)
pl: Nazwa sklepu (wymagana)

en: Shop theme
pl: Motyw sklepu

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
pl: Krótki kod stanu (np. NY), jeśli jest używany w kraju zamieszkania klienta.

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
pl: Krótki kod stanu (np. NY), jeśli jest używany w kraju, w którym mieszka dostawca.

en: Show
pl: Pokaż

en: Show entry
pl: Pokaż wpis

en: Show search form
pl: Pokaż formularz wyszukiwania

en: Show/hide advanced data
pl: Pokaż/ukryj zaawansowane dane

en: Show/hide details
pl: Pokaż/ukryj szczegóły

en: Show/hide navigation labels
pl: Pokaż/ukryj etykiety nawigacji

en: Show/hide this entry
pl: Pokaż/ukryj ten wpis

en: Shown if the article reached a stock level of zero
pl: Wyświetlane, jeśli artykuł osiągnął zerowy poziom zapasów.

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
pl: Od kiedy produkt jest dostępny, używany do sortowania w interfejsie użytkownika.

en: Site
pl: Sklep

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
pl: Opcje konfiguracji specyficzne dla witryny będą dostępne jako pary klucz/wartość.

en: Site the order was placed at
pl: Strona, na której złożono zamówienie

en: Sites
pl: Strony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
pl: Sortowanie atrybutów w ramach tego samego typu atrybutu

en: Sorting of the suppliers
pl: Sortowanie dostawców

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
pl: Źródło faktury, np. przez Internet lub telefon

en: Start date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start typing ...
pl: Zacznij wpisywać ...

en: State
pl: Województwo

en: Stock Type
pl: Typ akcji

en: Stock Types
pl: Rodzaje akcji

en: Stock level
pl: Stan w magazynie

en: Stock type
pl: Typ zapasów

en: Street
pl: Ulica

en: Street name (optional)
pl: Nazwa ulicy (opcjonalnie)

en: Style
pl: Styl

en: Sub-total
pl: Podsuma

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
pl: Przedział subskrypcji z latami, miesiącami, tygodniami i dniami, np. "P0Y1M2W3D" dla zera lat, jednego miesiąca, dwóch tygodni i trzech dni.

en: Suggested products
pl: Produkty sugerowane

en: Sum
pl: Suma

en: Supplier
pl: Dostawca

en: Supplier name or company
pl: Nazwa lub firma dostawcy

en: Supplier position (required)
pl: Stanowisko dostawcy (wymagane)

en: Suppliers who manufacture the product
pl: Dostawcy wytwarzający produkt

en: Tag Type
pl: Typ znacznika

en: Tag Types
pl: Typy znaczników

en: Tax
pl: Podatek

en: Tax rate
pl: Stawka podatkowa

en: Tax rate in %
pl: Stawka podatkowa w %

en: Telephone
pl: Telefon

en: Telephone number (optional)
pl: Numer telefonu (opcjonalnie)

en: Temporary folder is missing
pl: Brak folderu tymczasowego

en: Text Lists Type
pl: Listy tekstowe Typ

en: Text Lists Types
pl: Typy list tekstowych

en: Text Type
pl: Typ tekstu

en: Text Types
pl: Typy tekstu

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
pl: Artykuł jest wyświetlany na stronie internetowej dopiero po tej dacie i godzinie, artykuły przydatne lub sezonowe

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
pl: Artykuł jest wyświetlany na stronie internetowej tylko do tej daty i godziny, artykuły przydatne lub sezonowe

en: The entry is only shown on the web site after that date and time
pl: Zgłoszenie jest wyświetlane na stronie internetowej dopiero po tej dacie i godzinie

en: The entry is only shown on the web site until that date and time
pl: Zgłoszenie jest wyświetlane na stronie internetowej tylko do tej daty i godziny

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
pl: Tytuł nośnika jest używany w tagu tytułu nośnika na stronie internetowej

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
pl: Nazwa kategorii wyświetlana w adresie URL zostanie użyta, jeśli nie istnieje segment adresu URL specyficzny dla języka.

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
pl: Nazwa produktu wyświetlana w adresie URL zostanie użyta, jeśli nie istnieje segment adresu URL specyficzny dla języka.

en: The option is only shown on the web site after that date and time
pl: Opcja jest wyświetlana na stronie internetowej dopiero po tej dacie i godzinie

en: The option is only shown on the web site until that date and time
pl: Opcja jest wyświetlana na stronie internetowej tylko do tej daty i godziny

en: The rule is only used after that date and time
pl: Reguła jest używana tylko po tej dacie i godzinie

en: The rule is only used until that date and time
pl: Reguła jest używana tylko do tej daty i godziny

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
pl: Wartość kroku dozwolona dla ilości w koszyku, np. "0,1" dla ilości ułamkowych lub "5" dla wielokrotności pięciu artykułów.

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
pl: Przesłany plik przekracza maksymalny dozwolony rozmiar pliku

en: The uploaded file was only partially uploaded
pl: Przesłany plik został przesłany tylko częściowo

en: Theme to change the layout of your shop
pl: Motyw do zmiany układu sklepu

en: Three letter ISO currency code
pl: Trzyliterowy kod waluty ISO

en: Time frame (optional)
pl: Ramy czasowe (opcjonalnie)

en: Timestamp
pl: Znacznik czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Toggle dropdown
pl: Przełączanie menu rozwijanego

en: Toogle selection
pl: Wybór Toogle

en: Top countries
pl: Najważniejsze kraje

en: Total
pl: Razem

en: Total orders
pl: Całkowita liczba zamówień

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
pl: Łączna liczba zamówień w ciągu ostatnich siedmiu dni w porównaniu do poprzedniego okresu

en: Total ratings
pl: Łączne oceny

en: Translate text
pl: Tłumaczenie tekstu

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Tree node menu
pl: Menu węzła drzewa

en: Two letter ISO country code
pl: Dwuliterowy kod kraju ISO

en: Two letter ISO language code
pl: Dwuliterowy kod języka ISO

en: Type
pl: Typ

en: Type position (optional)
pl: Pozycja typu (opcjonalnie)

en: Types
pl: Typy

en: Types for additional images like icons
pl: Typy dla dodatkowych obrazów, takich jak ikony

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
pl: Rodzaje dodatkowych cen, takich jak za jeden funt/kg lub za miesiąc

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
pl: Rodzaje dodatkowych tekstów, takie jak za jeden funt/kg lub za miesiąc

en: URL of the customer web site
pl: Adres URL strony internetowej klienta

en: URL of the supplier web site
pl: Adres URL strony internetowej dostawcy

en: URL segment
pl: Segment URL

en: URL target
pl: Docelowy adres URL

en: Unable to call method "%1$s"
pl: Nie można wywołać metody "%1$s"

en: Unable to read content from "%1$s"
pl: Nie można odczytać zawartości z "%1$s"

en: Unfinished orders
pl: Niedokończone zamówienia

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
pl: Niezrealizowane zamówienia w ciągu ostatnich siedmiu dni w porównaniu z okresem poprzedzającym

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
pl: Unikalny kod artykułu powiązany z poziomem zapasów, np. z systemu ERP, numer EAN/GTIN lub wymyślony samodzielnie.

en: Unique attribute code (required)
pl: Unikalny kod atrybutu (wymagany)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
pl: Unikalny kod atrybutu, np. "zielony" dla atrybutów typu "kolor".

en: Unique category code (required)
pl: Unikalny kod kategorii (wymagany)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
pl: Unikalny kod kategorii, pochodzący z zewnętrznego systemu lub wymyślony samodzielnie

en: Unique code (required)
pl: Unikalny kod (wymagane)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
pl: Unikalny kod identyfikujący usługę, zwykle wymyślany samodzielnie

en: Unique customer account name
pl: Unikalna nazwa konta klienta

en: Unique customer e-mail address
pl: Unikalny adres e-mail klienta

en: Unique group code (required)
pl: Unikalny kod grupy (wymagany)

en: Unique service code (required)
pl: Unikalny kod usługi (wymagany)

en: Unique site code (required)
pl: Unikalny kod witryny (wymagany)

en: Unique supplier code
pl: Unikalny kod dostawcy

en: Unique type code
pl: Unikalny kod typu

en: Unique type code (required)
pl: Unikalny kod typu (wymagany)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
pl: Unikalny kod typu, np. "kolor" dla atrybutów takich jak "zielony", "niebieski", "czerwony".

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: Unknown upload error
pl: Nieznany błąd przesyłania

en: Upload CSV
pl: Prześlij CSV

en: Upload shop icon
pl: Prześlij ikonę sklepu

en: Upload shop logo
pl: Prześlij logo sklepu

en: Uploaded
pl: Przesłano

en: Use
pl: Użycie

en: User groups
pl: Grupy użytkowników

en: Usual time frame for the delivery of the product
pl: Zwykłe ramy czasowe dla dostawy produktu

en: VAT ID
pl: Numer NIP

en: Value
pl: Wartość

en: Value added tax identifier (optional)
pl: Identyfikator podatku od wartości dodanej (opcjonalnie)

en: Variant attributes
pl: Atrybuty wariantu

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
pl: Wariantowe atrybuty produktu, które są przechowywane wraz z zamówionymi produktami

en: Vendor
pl: Sprzedawca

en: Verified
pl: Zweryfikowano

en: View details
pl: Zobacz szczegóły

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
pl: Magazyn lub lokalny sklep, jeśli artykuły są dostępne w kilku lokalizacjach

en: Web site
pl: Strona www

en: Web site URL (optional)
pl: Adres URL strony internetowej (opcjonalnie)

en: Weeks
pl: Tygodnie

en: Weight
pl: Waga

en: When the account and e-mail address has been verified
pl: Po zweryfikowaniu konta i adresu e-mail

en: Width
pl: Szerokość

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
pl: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (opcjonalnie)

en: Years
pl: Lata

en: You are going to delete one or more entries. Would you like to proceed?
pl: Zamierzasz usunąć jeden lub więcej wpisów. Czy chcesz kontynuować?

en: Your export will be available in a few minutes for download
pl: Twój eksport będzie dostępny do pobrania w ciągu kilku minut

en: Your response
pl: Twoja odpowiedź

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: Zip code (optional)
pl: Kod pocztowy (opcjonalnie)

en: account
pl: konto

en: address
pl: Adresy

en: address:delivery
pl: Adres dostawy

en: address:payment
pl: Adres płatnika

en: attribute
pl: Atrybuty

en: basket
pl: kosz

en: bundle
pl: pakiet

en: catalog
pl: Kategorie

en: category
pl: Kategorie

en: characteristic
pl: Parametry

en: code
pl: Kody

en: company
pl: Firma

en: configuration
pl: konfiguracja

en: counthour
pl: godzina

en: coupon
pl: kupon

en: customer
pl: klient

en: dashboard
pl: deska rozdzielcza

en: day
pl: dzień

en: deliverytype
pl: typ dostawy

en: download
pl: pobieranie

en: goods
pl: Katalog

en: group
pl: grupa

en: hour
pl: godzina

en: image
pl: obraz

en: invoice
pl: faktura

en: latest
pl: Najnowsze

en: locale/currency
pl: Waluty

en: locale/language
pl: lokalizacja/język

en: locale/site
pl: lokalizacja/miejsce

en: log
pl: Logi

en: media
pl: Media

en: miss
pl: Panna

en: mr
pl: Pan

en: mrs
pl: Pani

en: new
pl: nowy

en: no
pl: nie

en: none
pl: brak

en: not available any more
pl: już niedostępne

en: option
pl: Opcje

en: order
pl: porządek

en: order:phone
pl: zamówienie:telefon

en: pay:-1
pl: niedokończone

en: pay:0
pl: usunięte

en: pay:1
pl: anulowane

en: pay:2
pl: odmowa

en: pay:3
pl: zwrócone

en: pay:4
pl: w oczekiwaniu

en: pay:5
pl: autoryzowana

en: pay:6
pl: otrzymane

en: pay:7
pl: wynagrodzenie:7

en: paymentstatus
pl: status płatności

en: paymenttype
pl: typ płatności

en: physical
pl: fizyczny

en: plugin
pl: Pluginy

en: price
pl: Ceny

en: product
pl: Produkty

en: property
pl: Właściwości

en: reason:-1
pl: powód:-1

en: reason:0
pl: powód:0

en: reason:1
pl: anulowane

en: related
pl: Produkty

en: review
pl: Opinie

en: rule
pl: reguła

en: sales
pl: sprzedaż

en: selected
pl: wybrany

en: selection
pl: wybór

en: service
pl: Usługi

en: servicepayment
pl: płatność za usługę

en: settings
pl: Ustawienia

en: setup
pl: konfiguracja

en: special
pl: specjalny

en: stat:-1
pl: niedokończone

en: stat:0
pl: usunięte

en: stat:1
pl: w oczekiwaniu

en: stat:2
pl: przetwarzane

en: stat:3
pl: wysłane

en: stat:4
pl: dostarczone

en: stat:5
pl: zgubione

en: stat:6
pl: odmowa

en: stat:7
pl: zwrócone

en: stock
pl: zapas

en: subscription
pl: Subskrypcje

en: supplier
pl: Dostawcy

en: tag
pl: Tagi

en: tax:1
pl: podatek:1

en: text
pl: Teksty

en: theme
pl: Motyw

en: transaction
pl: transakcja

en: type
pl: Typ

en: type/attribute
pl: Atrybuty

en: type/attribute/lists
pl: Listy atrybutów

en: type/attribute/property
pl: Właściwości atrybutów

en: type/catalog/lists
pl: Listy katalogów

en: type/customer/lists
pl: Listy klientów

en: type/customer/property
pl: Właściwości klientów

en: type/media
pl: Media

en: type/media/property
pl: typ/media/właściwość

en: type/plugin
pl: Pluginy

en: type/price
pl: Ceny

en: type/price/lists
pl: Lista cen

en: type/price/property
pl: typ/cena/właściwość

en: type/product
pl: Produkty

en: type/product/lists
pl: Listy produktów

en: type/product/property
pl: Właściwości produktu

en: type/rule
pl: typ/zasada

en: type/service
pl: Usługi

en: type/service/lists
pl: Listy usług

en: type/stock
pl: typ/zapas

en: type/tag
pl: Tagi

en: type/text
pl: Teksty

en: users
pl: Użytkownicy

en: yes
pl: tak
