aimeos-core - en to et translation catalogue (266 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
et[0]: %1$d toodet
et[1]: %1$d toodet

en: %1$d review | %1$d reviews
et[0]: %1$d ülevaade
et[1]: %1$d ülevaadet

en: %1$s %2$s off
et: %1$s %2$s välja

en: %1$s at %2$s
et: %2$s %1$s

en: (opens in new window)
et: (avaneb uues aknas)

en: + %1$s%% VAT
et: + %1$s%% Käibemaks

en: +1 123 456 7890
et: +372 123 4567

en: A non-recoverable error occured
et: Tekkis taastamatu viga

en: Add
et: Lisa

en: Add billing address
et: Lisa arve esitamise aadress

en: Add delivery address
et: Lisa tarneaadress

en: Add to basket
et: Lisa ostukorvi

en: Additional
et: Lisa

en: Additional 2
et: Lisa 2

en: Address part "%1$s" is invalid
et: Aadressi osa "%1$s" on kehtetu.

en: Address part "%1$s" is missing
et: Aadressi osa "%1$s" puudub

en: Apply
et: Rakenda

en: Article
et: Artikkel

en: Article no.
et: Toote kood.

en: At least one billing address part is missing or invalid
et: Vähemalt üks arve esitamise aadressi lahter on tühi või vigane

en: At least one delivery address part is missing or invalid
et: Vähemalt üks postiaadressi lahter on tühi või vigane

en: At least one payment address part is missing or invalid
et: Vähemalt üks makseaadressi osa puudub või on kehtetu.

en: At least one product couldn't be added to the basket.
et: Vähemalt ühte toodet ei saanud ostukorvi lisada.

en: Back
et: Tagasi

en: Basket
et: Ostukorv

en: Basket details
et: Korvi üksikasjad

en: Basket name
et: Korvi nimi

en: Basket saved sucessfully
et: Korv salvestatud edukalt

en: Billing address
et: Arve esitamise aadress

en: Billing address part "%1$s" is invalid
et: Arve esitamise aadressi lahter "%1$s" on vigane

en: Billing address part "%1$s" is missing
et: Arve esitamise aadressi lahter "%1$s" on puudu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Breadcrumb navigation
et: Leivakriipsu navigatsioon

en: Bulk order
et: Hulgitellimus

en: Bundled products
et: Komplekteeritud tooted

en: Buy now
et: Osta kohe

en: Cancel
et: Katkesta

en: Categories
et: Kategooriad

en: Change
et: Muuda

en: Change address
et: Muuda aadressi

en: Change billing address
et: Arveldusaadressi muutmine

en: Change coupons
et: Muuda kupongid

en: Change delivery
et: Muuda tarnet

en: Change delivery address
et: Muuda tarneaadressi

en: Change payment
et: Muuda makseviisi

en: Change products
et: Muuda tooteid

en: Characteristics
et: Iseloomulikud omadused

en: Checkout
et: Kassasse

en: City
et: Linn

en: Class "%1$s" not found
et: Klassi "%1$s" ei leitud

en: Close
et: Sulge

en: Company
et: Ettevõte

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Country
et: Riik

en: Coupon codes
et: Allahindluskoodid

en: Coupons
et: Allahindluskoodid

en: Create a customer account for me
et: Loo minule kasutajakonto

en: Created
et: Loodud

en: Customer account
et: Kliendikonto

en: Decrease
et: Vähendada

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete item
et: Elemendi kustutamine

en: Delivery
et: Tarnitud

en: Delivery address
et: Kättetoimetamise aadress

en: Delivery address deleted successfully
et: Kättetoimetamise aadress edukalt kustutatud

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
et: Kauba kättetoimetamise aadressi osa \"%1$s\" on vigane

en: Delivery address part "%1$s" is missing
et: Kauba kättetoimetamise aadressi osa \"%1$s\" on puudu

en: Delivery within
et: Kättetoimetamine ajavahemikus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details
et: Detailid

en: Don't store address
et: Ära salvesta aadressi

en: Downloads
et: Allalaetav info

en: E-Mail
et: E-posti aadress

en: End date
et: Lõppkuupäev

en: Favorite products
et: Lemmiktooted

en: Fax
et: Faks

en: Fields with an * are mandatory
et: Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud

en: Filter
et: Filtreeri

en: First
et: Esimene

en: First name
et: Eesnimi

en: Found products
et: Leitud tooted

en: Go to page
et: Mine lehele

en: Grid view
et: Ruudustiku vaade

en: HH:mm
et: TT:mm

en: Highest price
et: Kõrgeim hind

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
et: Nõustun <a href="%1$s" target="_blank" title="tingimused (avaneb uues vahekaardis)">tingimustega</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privaatsuspoliitika (avaneb uues vahekaardis)">privaatsuspoliitika</a> ja <a href="%3$s" target="_blank" title="tühistamispoliitika (avaneb uues vahekaardis)">Andestamispoliitika</a>.

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
et: Nõustun <a href="%1$s" target="_blank" title="tingimused" alt="tingimused">tingimused</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privaatsuspoliitika" alt="privaatsuspoliitika">privaatsuspoliitika</a> ja <a href="%3$s" target="_blank" title="tühistamispoliitika" alt="tühistamispoliitika"> tühistamispoliitika</a>.

en: If back in stock
et: Kui kaup on laos

en: If price decreases
et: Kui hind langeb

en: Incl. %1$s%% %2$s
et: Sealhulgas %1$s%% %2$s

en: Incl. %1$s%% VAT
et: Sisaldab %1$s%% käibemaksu

en: Included rebates
et: Sisaldavad soodustust

en: Increase
et: Suurendada

en: Interval
et: Intervall

en: Invalid characters in client name "%1$s"
et: Väärad tähemärgid kliendi nimes "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
et: Vale klassi nimi "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
et: Vale domeen "%1$s"

en: Invoice
et: Arve

en: Language
et: Keel

en: Last
et: Viimane

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last seen
et: Viimati sisse logitud

en: Latest
et: Uusim

en: Less
et: Vähem

en: List view
et: Nimekirja vaade

en: Lowest price
et: Madalaim hind

en: Mobile
et: Mobiilne

en: Mobile number
et: Mobiilinumber

en: More
et: Rohkem

en: More reviews
et: Veel arvustusi

en: Name
et: Nimi

en: New
et: Uus

en: New delivery address
et: Uus kättetoimetamise aadress

en: Next
et: Järgmine

en: Next order
et: Järgmine tellimus

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
et: Otsingule <span class="searchstring">"%1$s"</span> tulemusi ei leitud. Palun proovige uuesti muu märksõnaga.

en: No order ID available in session
et: Tellimuse ID ei ole sessioonis saadaval

en: No view available
et: Toote pilt pole kahjuks saadaval

en: One month
et: Üks kuu

en: One week
et: Üks nädal

en: Open submenu
et: Ava alammenüü

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Order details
et: Tellimuse detailid

en: Order history
et: Tellimuste ajalugu

en: Order status
et: Tellimise staatus

en: Other customers also bought
et: Teised kliendid ostsid ka

en: Page %1$d of %2$d
et: Lehekülg %1$d %2$d-st

en: Pay now
et: Maksa kohe

en: Payment
et: Makse

en: Payment address part "%1$s" is invalid
et: Makseaadressi osa "%1$s" on kehtetu.

en: Payment address part "%1$s" is missing
et: Makseaadressi osa "%1$s" puudub

en: Payment costs
et: Maksmiskulu

en: Payment status
et: Makse staatus

en: Percentage
et: Protsentuaalne osakaal

en: Pin product
et: Pin toode

en: Pinned products
et: Äramärgitud tooted

en: Please accept the terms and conditions
et: Palun nõustuge Kasutustingimustega

en: Please check your order
et: Palun kontrollige oma tellimust

en: Please choose your delivery method
et: Palun valige kauba kättetoimetamise viis

en: Please choose your payment method
et: Palun valige maksemeetod

en: Please enter at least three characters
et: Palun sisestage vähemalt kolm tähemärki

en: Please enter your payment details
et: Palun sisestage oma makseandmed

en: Please select
et: Palun valige

en: Postal code
et: Postiindeks

en: Previous
et: Eelmine

en: Price
et: Hind

en: Price filter
et: Hinnafilter

en: Price range
et: Hinnavahemik

en: Proceed
et: Edasi

en: Processing the payment failed
et: Makse teostamine ebaõnnestus

en: Product
et: Toode

en: Product actions
et: Toote toimingud

en: Product attributes
et: Toote omadused

en: Product categories
et: Tootekategooriad

en: Product characteristics
et: Toote omadused

en: Product description
et: Toote kirjeldus

en: Product downloads
et: Toote allalaadimine

en: Product filters
et: Toote filtrid

en: Product image
et: Toote pilt

en: Product information
et: Tooteinfo

en: Product price
et: Toote hind

en: Product reviews
et: Toote ülevaated

en: Product search
et: Toote otsing

en: Products you might be also interested in
et: Tooted, mis võiksid Teile veel huvi pakkuda

en: Qty
et: Tk

en: Quantity
et: Kogus

en: Rating
et: Hinne

en: Reference
et: Viide

en: Relevance
et: Täpsus

en: Remove
et: Eemaldage

en: Result for "%1$s"
et: Tulemused otsingule "%1$s"

en: Reviews
et: Arvustused

en: SKU or article name
et: SKU või artikli nimi

en: Sale
et: Müük

en: Salutation
et: Pöördumine

en: Save
et: Salvesta

en: Saved basket removed sucessfully
et: Salvestatud korv eemaldatud edukalt

en: Saved baskets
et: Salvestatud korvid

en: Search
et: Otsi

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
et[0]: Tulemused otsingule <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d toodet)
et[1]: Tulemused otsingule <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d toodet)

en: Select country
et: Vali riik

en: Select currency
et: Vali valuuta

en: Select language
et: Vali keel

en: Select salutation
et: Vali pöördumisviis

en: Select state
et: Vali maakond

en: Share
et: Jaga

en: Shipping
et: Kauba kättetoimetamine

en: Show
et: Näita

en: Sort by
et: Sorteerimine

en: Sort by:
et: Sorteeri:

en: Stars
et: Tähed

en: State
et: Maakond

en: Stock
et: Laoseis

en: Stock: %1$s, %2$s
et: Laos: %2$s %1$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
et: Laos: %1$s, %2$s, uuesti laos %3$s

en: Street
et: Tänav

en: Sub-total
et: Vahesumma

en: Submit
et: Esita

en: Subscription ID
et: Tellimuse ID

en: Subscription details
et: Tellimuse andmed

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Suggested products
et: Soovitatud tooted

en: Sum
et: Summa

en: Supplier information
et: Tarnija info

en: Supplier list
et: Tarnijate nimekiri

en: Suppliers
et: Tarnijad

en: Take a look
et: Vaadake

en: Telephone
et: Telefon

en: Terms and conditions
et: Kasutustingimused

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
et: Täname Teid tellimuse ja tasumise eest.
    Mõne minuti jooksul peaksite saama tellimust kinnitava E-kirja.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
et: Täname tellimuse eest.
    Oleme Teie makse kätte saanud ja mõne minuti jooksul peaksite saama tellimust kinnitava E-kirja.

en: Thank you for your review!
et: Täname arvustuse eest!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
et: Tellimus tühistati.
    Kas soovite tellimuse uuesti esitada?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
et: Makse Teie tellimuse eest ootab endiselt kinnitamist.
    Te saate kohe e-kirja, kui makse on kinnitatud.

en: Three month
et: Kolm kuud

en: Time frame
et: Kestus

en: Title
et: Pealkiri

en: Toggle fullscreen
et: Täisekraani ümberlülitamine

en: Total
et: Summa

en: Try again
et: Palun poovige uuesti

en: Two weeks
et: Kaks nädalat

en: Unable to create an account: %1$s
et: Kontot ei ole võimalik luua: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
et: Kliendi "%1$s" aadressi ei ole võimalik salvestada: %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
et: Kahjuks on Teie makse panga poolt tagasi lükatud.
    Kas soovite uuesti proovida?

en: Update
et: Uuenda

en: Vat ID
et: Käibemaksukohuslase number

en: Vendor response
et: Müüja vastus

en: Watch
et: Lisa jälgimisnimekirja

en: Watched products
et: Vaadatud tooted

en: Web site
et: Veebileht

en: What do you think about the product
et: Mida te arvate toote kohta

en: Y-m-d
et: d.m.Y

en: YYYY-MM-DD
et: PP.KK.AAAA

en: YYYY-MM-DD HH:mm
et: PP.KK.AAAA tt:mm

en: You are here:
et: Te olete siin:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
et: Saate salvestada ainult kuni %1$s tooteid lemmikute hulka.

en: You can only watch up to %1$s products
et: Saate vaadata ainult kuni %1$s tooteid

en: You must log in first
et: Sa pead kõigepealt sisse logima

en: You will now be forwarded to the next step
et: Teid suunatakse nüüd edasi järgmise sammuni

en: Your choice
et: Teie valik

en: Your comment
et: Teie kommentaar

en: Your rating
et: Teie hinnang

en: Your reference
et: Teie viide

en: Your reference number
et: Teie viitenumber

en: Your review
et: Teie hinnang

en: Zoom in/out
et: Suumi sisse/välja

en: address
et: aadress

en: delivery
et: tarnitud

en: favorite
et: lemmik

en: from %1$s
et: alates %1$s

en: like billing address
et: sama, mis arve aadress

en: new address
et: uus aadress

en: none
et: mitte ühtegi

en: on request
et: soovi korral

en: payment
et: makse

en: process
et: töötlemine

en: stock-high
et: Laoseis-olemas

en: stock-low
et: Laoseis-viimased tooted

en: stock-out
et: toode on laost otsas

en: stock-unlimited
et: Laoseis-piiramatult

en: summary
et: kokkuvõte

en: watch
et: vaata

en: ▲ Name
et: ▲ Nimi

en: ▲ Price
et: ▲ Hind

en: ▼ Name
et: ▼ Nimi

en: ▼ Price
et: ▼ Hind
