aimeos-core - en to nl translation catalogue (253 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
nl[0]: %1$d artikelen
nl[1]: %1$d artikelen

en: %1$d review | %1$d reviews
nl[0]: %1$d beoordeling
nl[1]: %1$d beoordeling

en: (opens in new window)
nl: (opent in nieuw venster)

en: + %1$s%% VAT
nl: + %1$s%% BTW

en: A non-recoverable error occured
nl: Er is een niet-herstelbare fout opgetreden

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add billing address
nl: Factuuradres toevoegen

en: Add delivery address
nl: Afleveradres toevoegen

en: Add to basket
nl: Toevoegen aan winkelmandje

en: Additional
nl: Meer

en: Additional 2
nl: Meer 2

en: Address part "%1$s" is invalid
nl: Adresdeel "%1$s" is ongeldig

en: Address part "%1$s" is missing
nl: Adresdeel "%1$s" ontbreekt

en: Apply
nl: Toepassen

en: Article
nl: Artikel

en: Article no.
nl: Artikelnr.

en: At least one billing address part is missing or invalid
nl: Tenminste één factuuradres is niet beschikbaar of niet juist ingevuld.

en: At least one delivery address part is missing or invalid
nl: Tenminste één leveringsadres is niet beschikbaar of niet juist ingevuld.

en: At least one payment address part is missing or invalid
nl: Ten minste één deel van het betalingsadres ontbreekt of is ongeldig

en: At least one product couldn't be added to the basket.
nl: Ten minste één product kon niet aan het winkelwagentje worden toegevoegd.

en: Back
nl: Terug

en: Basket
nl: Mandje

en: Basket details
nl: Details mandje

en: Basket name
nl: Naam mandje

en: Basket saved sucessfully
nl: Mandje succesvol opgeslagen

en: Billing address
nl: Factuur adres

en: Billing address part "%1$s" is invalid
nl: Factuuradres deel "%1$s" is onjuist

en: Billing address part "%1$s" is missing
nl: Factuuradres deel "%1$s" ontbreekt

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Breadcrumb navigation
nl: Navigatie met kruimel

en: Bulk order
nl: Bulkbestelling

en: Bundled products
nl: Gebundelde producten

en: Buy now
nl: Koop nu

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Change
nl: Aanpassen

en: Change address
nl: Adres wijzigen

en: Change billing address
nl: Factuuradres wijzigen

en: Change coupons
nl: Coupons wijzigen

en: Change delivery
nl: Levering wijzigen

en: Change delivery address
nl: Afleveradres wijzigen

en: Change payment
nl: Pas betaling aan

en: Change products
nl: Verander producten

en: Characteristics
nl: Karakteristieken

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: City
nl: Stad

en: Class "%1$s" not found
nl: Class "%1$s" niet gevonden

en: Close
nl: Sluiten

en: Company
nl: Bedrijf

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Country
nl: Land

en: Coupon codes
nl: Coupon code

en: Coupons
nl: Coupon

en: Create a customer account for me
nl: Maak een klanten account voor me aan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Customer account
nl: Klanten account

en: Decrease
nl: Afname

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete item
nl: Item verwijderen

en: Delivery
nl: Bezorging

en: Delivery address
nl: Bezorg adres

en: Delivery address deleted successfully
nl: Afleveradres succesvol verwijderd

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
nl: Leveringsadres deel "%1$s" is onjuist

en: Delivery address part "%1$s" is missing
nl: Leveringsadres deel "%1$s" ontbreekt

en: Delivery within
nl: Levering binnen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Don't store address
nl: Adres niet opslaan

en: E-Mail
nl: E-mail

en: End date
nl: Eind datum

en: Favorite products
nl: Favoriete producten

en: Fields with an * are mandatory
nl: Velden met een * zijn verplicht

en: First
nl: Eerste

en: First name
nl: Voornaam

en: Found products
nl: Gevonden producten

en: GB999999973
nl: NL999999973

en: Go to page
nl: Ga naar pagina

en: Grid view
nl: Roosterweergave

en: Highest price
nl: Hoogste prijs

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
nl: Ik ga akkoord met de <a href="%1$s" target="_blank" title="algemene voorwaarden (opent in nieuw tabblad)">voorwaarden</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacybeleid (opent in nieuw tabblad)">privacybeleid</a> en <a href="%3$s" target="_blank" title="annuleringsvoorwaarden (opent in nieuw tabblad)">annuleringsvoorwaarden</a>.

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
nl: Ik accepteer <a href="%1$s" target="_blank" title="voorwaarden en condities" alt="voorwaarden en condities">voorwaarden en condities</a> en <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> en <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy"> annuleringsvoorwaarden </a>

en: If back in stock
nl: Wanneer weer op voorraad

en: If price decreases
nl: Als de prijs daalt

en: Incl. %1$s%% VAT
nl: Incl. %1$s%% BTW

en: Included rebates
nl: Kortingen zijn verrekend

en: Increase
nl: Verhogen

en: Invalid characters in client name "%1$s"
nl: Niet- toegestane karakters in klant naam  "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
nl: Niet toegestane class naam "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
nl: Ongeldig domein "%1$s"

en: Invoice
nl: Factuur

en: Language
nl: Taal

en: Last
nl: Laatste

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last seen
nl: Laatst gezien

en: Latest
nl: Laatste

en: Less
nl: Minder

en: List view
nl: Lijstweergave

en: Lowest price
nl: Laagste prijs

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile number
nl: Mobiel nummer

en: More
nl: Meer

en: More reviews
nl: Meer beoordelingen

en: Name
nl: Naam

en: New
nl: Nieuw

en: New delivery address
nl: Nieuw afleveradres

en: Next
nl: Volgende

en: Next order
nl: Volgende order

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
nl: Geen artikelen gevonden voor <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Probeer het aub opnieuw met een ander zoekwoord.

en: No order ID available in session
nl: Geen order-ID beschikbaar in sessie

en: No view available
nl: Geen weergave beschikbaar

en: One month
nl: Een maand

en: One week
nl: Een week

en: Open submenu
nl: Submenu openen

en: Order ID
nl: Aankoop ID

en: Order details
nl: Aankoop details

en: Order history
nl: Aankoop geschiedenis

en: Other customers also bought
nl: Andere klanten kochten ook

en: Page %1$d of %2$d
nl: Pagina %1$d van %2$d

en: Pay now
nl: Nu afrekenen

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment address part "%1$s" is invalid
nl: Deel betalingsadres "%1$s" is ongeldig

en: Payment address part "%1$s" is missing
nl: Deel "%1$s" voor betalingsadres ontbreekt

en: Payment costs
nl: Betalingskosten

en: Payment status
nl: Betalings status

en: Pinned products
nl: Vastgelegde producten

en: Please accept the terms and conditions
nl: Accepteer aub onze voorwaarden en condities

en: Please check your order
nl: Controleer aub uw order

en: Please choose your delivery method
nl: Kies de gewenste leveringsmethode

en: Please choose your payment method
nl: Kies de gewenste betalingsmethode

en: Please enter at least three characters
nl: Voer minimaal 3 karakters in

en: Please enter your payment details
nl: Voer uw betalingsgegevens in

en: Please select
nl: Selecteer

en: Postal code
nl: Postcode

en: Previous
nl: Vorige

en: Price
nl: Prijs

en: Price filter
nl: Prijsfilter

en: Price range
nl: Prijsklasse

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: Processing the payment failed
nl: Het verwerken van uw betaling is mislukt

en: Product actions
nl: Product acties

en: Product attributes
nl: Productkenmerken

en: Product categories
nl: Productcategorieën

en: Product characteristics
nl: Productkenmerken

en: Product description
nl: Productbeschrijving

en: Product filters
nl: Productfilters

en: Product image
nl: Product afbeelding

en: Product information
nl: Productinformatie

en: Product price
nl: Product prijs

en: Product reviews
nl: Productbeoordelingen

en: Product search
nl: Product zoeken

en: Products you might be also interested in
nl: Producten waar u wellicht ook in bent geïnteresseerd

en: Qty
nl: Aantal

en: Quantity
nl: Aantal

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Reference
nl: Referentie

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Remove
nl: Verwijder

en: Result for "%1$s"
nl: Resultaat voor "%1$s"

en: Reviews
nl: Beoordelingen

en: SKU or article name
nl: SKU of artikelnaam

en: Sale
nl: Verkoop

en: Salutation
nl: Aanhef

en: Save
nl: Opslaan

en: Saved basket removed sucessfully
nl: Opgeslagen mandje succesvol verwijderd

en: Saved baskets
nl: Opgeslagen manden

en: Search
nl: Zoeken

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
nl[0]: Zoekresultaat voor <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d artikelen)
nl[1]: Zoekresultaat voor <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d artikelen)

en: Select country
nl: Selecteer land

en: Select currency
nl: Selecteer valuta

en: Select language
nl: Selecteer taal

en: Select salutation
nl: Selecteer aanhef

en: Select state
nl: Selecteer staat

en: Share
nl: Delen

en: Shipping
nl: Bezorging

en: Show
nl: Toon

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sort by:
nl: Sortering

en: Stars
nl: Sterren

en: State
nl: Provincie / Staat

en: Stock
nl: Voorraad

en: Stock: %1$s, %2$s
nl: Voorraad: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
nl: Voorraad: %1$s, %2$s, terug op %3$s

en: Street
nl: Straat

en: Sub-total
nl: Subtotaal

en: Submit
nl: Stuur  in

en: Subscription ID
nl: Inschrijving ID

en: Subscription details
nl: Inschrijvingsdetails

en: Subscriptions
nl: Inschrijvingen

en: Suggested products
nl: Aanbevolen producten

en: Sum
nl: Totaal

en: Supplier information
nl: Informatie over leveranciers

en: Supplier list
nl: Leverancierslijst

en: Suppliers
nl: Leveranciers

en: Take a look
nl: Neem een kijkje

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Terms and conditions
nl: Voorwaarden en condities

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
nl: Bedankt voor uw order en uw machtiging om de betaling van uw rekening af te schrijven. Binnen enkele minuten ontvangt u van ons een email met de gegevens van uw order.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
nl: Bedankt voor uw order.
    We hebben uw betaling ontvangen en sturen u binnen enkele minuten een email met de order gegevens.

en: Thank you for your review!
nl: Bedankt voor je beoordeling!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
nl: U hebt uw order geannuleerd. Wilt u uw order opnieuw plaatsen?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
nl: De betaling voor uw bestelling staat nog in wacht. U ontvangt een e-mail zodra de betaling is ontvangen.

en: Three month
nl: Drie maanden

en: Time frame
nl: Tijdslot

en: Title
nl: Titel

en: Toggle fullscreen
nl: Full screen activeren

en: Total
nl: Totaal

en: Try again
nl: Probeer opnieuw

en: Two weeks
nl: Twee weken

en: Unable to create an account: %1$s
nl: Account %1$s aanmaken niet mogelijk

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
nl: Kon het adres van de klant niet opslaan  "%1$s": %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
nl: Helaas is de betaling van uw bestelling geweigerd. Wil je opnieuw proberen?

en: Update
nl: Bijwerken

en: Vat ID
nl: BTW

en: Vendor response
nl: Reactie verkoper

en: Watch
nl: Bekijk

en: Watched products
nl: Bekeken producten

en: Web site
nl: Website

en: What do you think about the product
nl: Wat vind je van het product

en: Y-m-d
nl: d-m-Y

en: YYYY-MM-DD
nl: dag-maand-jaar

en: YYYY-MM-DD HH:mm
nl: dag-maand-jaar uur:minuut

en: You are here:
nl: U bent hier:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
nl: Je kunt maximaal %1$s producten opslaan als favoriet

en: You can only watch up to %1$s products
nl: Je kunt maximaal %1$s producten bekijken

en: You must log in first
nl: U moet eerst inloggen

en: You will now be forwarded to the next step
nl: Je zal nu doorgestuurd worden naar de volgende stap

en: Your choice
nl: Uw keuze

en: Your comment
nl: Jouw reactie

en: Your rating
nl: Uw beoordeling

en: Your reference
nl: Uw referentie

en: Your reference number
nl: Uw referentienummer

en: Your review
nl: Uw beoordeling

en: Zoom in/out
nl: In-/uitzoomen

en: address
nl: adres

en: delivery
nl: Bezorging

en: favorite
nl: favoriet

en: from %1$s
nl: van %1$s

en: like billing address
nl: Gelijk aan factuuradres

en: new address
nl: Nieuw adres

en: none
nl: geen

en: on request
nl: op aanvraag

en: payment
nl: Betaling

en: price:default
nl: prijs:standaard

en: process
nl: proces

en: stock-high
nl: Grote voorraad

en: stock-low
nl: Lage voorraad

en: stock-out
nl: Geen voorraad

en: stock-unlimited
nl: Onbeperkte voorraad

en: summary
nl: samenvatting

en: watch
nl: Bekijken

en: ▲ Name
nl: ▲ Naam

en: ▲ Price
nl: ▲ Prijs

en: ▼ Name
nl: ▼ Naam

en: ▼ Price
nl: ▼ Prijs
