aimeos-core - en to sl translation catalogue (253 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
sl[0]: %1$d article
sl[1]: %1$d articles
sl[2]: %1$d articles
sl[3]: %1$d izdelkov

en: %1$d review | %1$d reviews
sl[0]: %1$d review
sl[1]: %1$d reviews
sl[2]: %1$d reviews
sl[3]: %1$d mnenja

en: %1$s %2$s off
sl: %1$s %2$s popust

en: (opens in new window)
sl: (odpre se v novem oknu)

en: + %1$s%% VAT
sl: + %1$s%% DDV

en: +1 123 456 7890
sl: +386 70 000 000

en: A non-recoverable error occured
sl: Pojavila se je napaka, ki je ni mogoče odpraviti

en: Add billing address
sl: Dodaj naslov za plačilo

en: Add delivery address
sl: Dodajte naslov za dostavo

en: Add to basket
sl: Dodaj v košarico

en: Additional
sl: Nadomestni

en: Additional 2
sl: Nadomestni (2)

en: Address part "%1$s" is invalid
sl: Del naslova "%1$s" je neveljaven

en: Address part "%1$s" is missing
sl: Manjka del naslova "%1$s"

en: Apply
sl: Uporabi

en: Article
sl: Izdelek

en: Article no.
sl: Šifra

en: At least one billing address part is missing or invalid
sl: Vsaj en del naslova za plačilo manjka ali je napačen

en: At least one delivery address part is missing or invalid
sl: Vsaj en del naslova za dostavo manjka ali je napačen

en: At least one payment address part is missing or invalid
sl: Manjka vsaj en del plačilnega naslova ali je neveljaven.

en: At least one product couldn't be added to the basket.
sl: V košarico ni bilo mogoče dodati vsaj enega izdelka.

en: Back
sl: Nazaj

en: Basket
sl: Košarica

en: Basket details
sl: Podrobnosti o košarici

en: Basket name
sl: Ime košare

en: Basket saved sucessfully
sl: Košarica je bila uspešno shranjena

en: Billing address
sl: Naslov za plačilo

en: Billing address part "%1$s" is invalid
sl: Del "%1$s" naslova za plačilo je nepravilen

en: Billing address part "%1$s" is missing
sl: Del "%1$s" naslova za plačilo manjka

en: Birthday
sl: Datum rojstva

en: Breadcrumb navigation
sl: Navigacija po drobtinicah

en: Bulk order
sl: Množično naročilo

en: Bundled products
sl: Paket izdelkov

en: Buy now
sl: Kupi takoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Categories
sl: Skupine

en: Change
sl: Spremeni

en: Change address
sl: Sprememba naslova

en: Change billing address
sl: Sprememba naslova za izdajo računa

en: Change coupons
sl: Kuponi za spremembo

en: Change delivery
sl: Izvajanje sprememb

en: Change delivery address
sl: Sprememba naslova za dostavo

en: Change payment
sl: Spremeni način plačila

en: Change products
sl: Sprememba izdelkov

en: Characteristics
sl: Lastnosti

en: Checkout
sl: Blagajna

en: City
sl: Mesto

en: Close
sl: Zapri

en: Company
sl: Podjetje

en: Confirmation
sl: Potrditev

en: Country
sl: Država

en: Coupon codes
sl: Kode za popust

en: Coupons
sl: Kuponi

en: Create a customer account for me
sl: Ustvari naročniški račun

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Customer account
sl: Naročniški račun

en: Decrease
sl: Zmanjšanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete item
sl: Brisanje elementa

en: Delivery
sl: Dostava

en: Delivery address
sl: Naslov za dostavo

en: Delivery address deleted successfully
sl: Naslov za dostavo je izbrisan

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
sl: Del "%1$s" naslova za dostavo je napačen

en: Delivery address part "%1$s" is missing
sl: Del "%1$s" naslova za dostavo manjka

en: Delivery within
sl: Predviden čas dostave

en: Description
sl: Opis

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Don't store address
sl: Ne shrani naslova

en: Downloads
sl: Za prenos

en: E-Mail
sl: E-Naslov

en: End date
sl: Datum poteka

en: Favorite products
sl: Priljubljeni izdelki

en: Fax
sl: Faks

en: Fields with an * are mandatory
sl: Polja označena z * so obvezna

en: First name
sl: Ime

en: Found products
sl: Najdeni izdelki

en: GB999999973
sl: SI12345678

en: Go to page
sl: Pojdi na stran

en: Grid view
sl: Stolpci

en: Highest price
sl: Najvišja cena

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
sl: Sprejemam <a href="%1$s" target="_blank" title="pogoji in določila (odpre se v novem zavihku)">pogoje in določila</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="politika zasebnosti (odpre se v novem zavihku)">politiko zasebnosti</a> in <a href="%3$s" target="_blank" title="politika odpovedi (odpre se v novem zavihku)">politiko odpovedi</a>

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
sl: Sprejmem <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">pravila in pogoje poslovanja</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">pravilnik varovanja osebnih podatkov</a> in <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">možnosti preklica</a>

en: If back in stock
sl: Ali je spet na zalogi

en: If price decreases
sl: Ali je cena spremenjena

en: Incl. %1$s%% %2$s
sl: Vključno z %1$s%% %2$s

en: Incl. %1$s%% VAT
sl: Vključno z %1$s%% DDV

en: Included rebates
sl: Vključeni rabati

en: Increase
sl: Povečanje

en: Interval
sl: Obdobje

en: Language
sl: Jezik

en: Last name
sl: Priimek

en: Last seen
sl: Zadnjič ogledano

en: Latest
sl: Zadnji dodani

en: Less
sl: Manj

en: List view
sl: Seznam

en: Lowest price
sl: Najnižja cena

en: Mobile
sl: Mobilni

en: Mobile number
sl: Mobilna številka

en: More reviews
sl: Več mnenj

en: Name
sl: Ime

en: New delivery address
sl: Nov naslov za dostavo

en: Next
sl: Naprej

en: Next order
sl: Naslednje naročilo

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
sl: Ni zadetrkov <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Poskusite uporabiti drugo iskalno besedo

en: No order ID available in session
sl: V seji ni na voljo ID naročila

en: One month
sl: Mesečno

en: One week
sl: Tedensko

en: Open submenu
sl: Odprite podmeni

en: Order ID
sl: ŠT. Naročila

en: Order details
sl: Podrobnosti naročila

en: Order history
sl: Zgodovina naročil

en: Order status
sl: Status naročila

en: Other customers also bought
sl: Določeni naročniki so izbrali še te izdelke

en: Page %1$d of %2$d
sl: Stran %1$d od %2$d

en: Pay now
sl: Takojšnje plačilo

en: Payment
sl: Plačilo

en: Payment address part "%1$s" is invalid
sl: Del plačilnega naslova "%1$s" je neveljaven

en: Payment address part "%1$s" is missing
sl: Manjka del plačilnega naslova "%1$s"

en: Payment costs
sl: Provizija plačila

en: Payment status
sl: Status plačila

en: Percentage
sl: Odstotek

en: Pin product
sl: Izdelek z zatičem

en: Pinned products
sl: Izbrani izdelki

en: Please accept the terms and conditions
sl: Prosimo, potrditev svoje strinjanje z pravili in pogoji poslovanja

en: Please check your order
sl: Preverite svoje naročilo

en: Please choose your delivery method
sl: Izberite način dostave

en: Please choose your payment method
sl: Izberite način plačila

en: Please enter at least three characters
sl: Vnesite vsaj 3 znake

en: Please enter your payment details
sl: Vnesite podrobnosti plačila

en: Please select
sl: Izberite

en: Postal code
sl: Poštna številka

en: Previous
sl: Nazaj

en: Price
sl: Cena

en: Price filter
sl: Filtriranje cen

en: Price range
sl: Cenovni razpon

en: Proceed
sl: Nadaljuj

en: Processing the payment failed
sl: Procesiranje plačila ni uspelo

en: Product
sl: Izdelek

en: Product actions
sl: Ukrepi v zvezi z izdelki

en: Product attributes
sl: Lastnosti izdelka

en: Product categories
sl: Kategorije izdelkov

en: Product characteristics
sl: Značilnosti izdelka

en: Product description
sl: Opis izdelka

en: Product downloads
sl: Prenosi izdelkov

en: Product filters
sl: Filtri izdelkov

en: Product image
sl: Slika izdelka

en: Product information
sl: Informacije o izdelku

en: Product reviews
sl: Pregledi izdelkov

en: Product search
sl: Iskanje izdelkov

en: Products you might be also interested in
sl: Izdelki, ki ti lahko pride prav

en: Qty
sl: Kol.

en: Quantity
sl: Količina

en: Rating
sl: Priljubljenost

en: Reference
sl: Referenca

en: Relevance
sl: Ustrezni

en: Remove
sl: Odstranite

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Result for "%1$s"
sl: Zadetki "%1$s"

en: Reviews
sl: Mnenja

en: SKU or article name
sl: Šifra ali ime izdelka

en: Sale
sl: Prodaja

en: Salutation
sl: Vi ste:

en: Save
sl: Shrani

en: Saved basket removed sucessfully
sl: Uspešno odstranjena shranjena košara

en: Saved baskets
sl: Shranjene košare

en: Search
sl: Išči

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
sl[0]: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article)
sl[1]: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
sl[2]: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
sl[3]: Zadetki za <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d zadetkov)

en: Select country
sl: Izbira države

en: Select currency
sl: Izbira valute

en: Select language
sl: Izbira jezika

en: Select salutation
sl: Izberite

en: Select state
sl: Izberite pokrajino

en: Share
sl: Deli

en: Shipping
sl: Dostava

en: Show
sl: Prikaži

en: Sort by
sl: Razvrsti po

en: Sort by:
sl: Uredi po:

en: Stars
sl: Zvezde

en: State
sl: Pokrajina

en: Stock
sl: Zaloga

en: Stock: %1$s, %2$s
sl: Zaloga: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
sl: Zaloga: %1$s, %2$s, ponovno na zalogi %3$s

en: Street
sl: Ulica

en: Sub-total
sl: Vmesni izračun

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subscription ID
sl: ID Naročnine

en: Subscription details
sl: Podrobnosti naročnine

en: Subscriptions
sl: Naročnine

en: Suggested products
sl: Priporočeni izdelki

en: Sum
sl: Skupaj

en: Supplier information
sl: Podrobnost dobavitelja

en: Supplier list
sl: Seznam dobaviteljev

en: Suppliers
sl: Dobavitelji

en: Take a look
sl: Oglejte si

en: Telephone
sl: Telefon

en: Terms and conditions
sl: Pravila in pogoji poslovanja

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
sl: Hvala za naročilo in plačilo.
    V nekaj minutah boste prejeli sporočilo z novimi informacijami!

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
sl: Hvala za vaše plačilo.
    Prejeli smo avtorizirano plačilo, potrditveno e-poštno sporočilo boste prejeli v nekaj minutah.

en: Thank you for your review!
sl: Hvala za prispevano mnenje

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
sl: Naročilo je preklicano
    Želite poskusiti ponovno?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
sl: Potrditev plačila je še vedno na čakanju.
    Takoj ko prejmemo potrdilo o plačilu, boste prejeli e-sporočilo.

en: Three month
sl: Trimesečno

en: Time frame
sl: Časovno obdobje

en: Total
sl: Skupaj

en: Try again
sl: Poskusi ponovno

en: Two weeks
sl: Dvomesečno

en: Unable to create an account: %1$s
sl: Vaš račun ni možno ustvariti: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
sl: Shranjevanje naslova ni bilo uspešno "%1$s": %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
sl: Žal, plačilo ni bilo izvedeno.
    Želite poskusiti ponovno?

en: Update
sl: Posodobi

en: Variant
sl: Možnost

en: Vat ID
sl: ID za DDV

en: Watch
sl: Spremljaj

en: Watched products
sl: Spremljaj izdelke

en: Web site
sl: Spletna stran

en: What do you think about the product
sl: Vaše mnenje o izdelku

en: Y-m-d
sl: j.n.Y

en: YYYY-MM-DD
sl: DD.MM.LLLL

en: YYYY-MM-DD HH:mm
sl: DD.MM.LLLL uu:mm

en: You are here:
sl: Trenutna stran:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
sl: Kot priljubljene izdelke lahko shranite le do %1$s izdelkov

en: You can only watch up to %1$s products
sl: Ogledate si lahko le do %1$s izdelkov

en: You must log in first
sl: Najprej se morate prijaviti

en: You will now be forwarded to the next step
sl: Preusmerjeni boste na naslednji korak

en: Your choice
sl: Vaša izbira

en: Your comment
sl: Vaše mnenje

en: Your rating
sl: Vaša ocena

en: Your reference
sl: Vaše referenca

en: Your reference number
sl: Vaša referenčna številka

en: Your review
sl: Vaše mnenje

en: Zoom in/out
sl: Povečanje/Pomanjšanje

en: address
sl: naslov

en: delivery
sl: dostava

en: favorite
sl: priljubljen

en: from %1$s
sl: od %1$s

en: like billing address
sl: enako podatkom za plačilo

en: new address
sl: nov naslov

en: none
sl: nič

en: on request
sl: na zahtevo

en: payment
sl: plačilo

en: pin
sl: shrani

en: price:default
sl: cena:privzeto

en: process
sl: nadaljuj

en: stock-high
sl: visoka-zaloga

en: stock-low
sl: nizka-zaloga

en: stock-out
sl: ni-zaloge

en: stock-unlimited
sl: neomejena-zaloga

en: summary
sl: povzetek

en: watch
sl: sledi

en: ▲ Name
sl: ▲ Ime

en: ▲ Price
sl: ▲ Cena

en: ▼ Name
sl: ▼ Ime

en: ▼ Price
sl: ▼ Cena
