aimeos-core - en to fa translation catalogue (50 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
fa: افزودن محصول با شناسه "%1$s" مجاز نیست

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
fa: شناسه‌های ویژگی موجود «%1$s» با شناسه‌های مشخصه «%2$s» مطابقت ندارد

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
fa: مورد سبد در موقعیت "%1$d" قابل تغییر نیست

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
fa: مورد سبد در موقعیت "%1$d" را نمی توان به صورت دستی حذف کرد

en: Category is not available
fa: دسته بندی در دسترس نیست

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
fa: کلاس "%1$s"  کلاس "%2$s"را  پیاده سازی نمیکند

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
fa: کلاس "%1$s" از رابط کاربری "%2$s" پیاده سازی نشده است

en: Class "%1$s" not available
fa: کلاس "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Class "%1$s" not found
fa: کلاس "%1$s" موجود نمی‌باشد

en: Controller path is empty
fa: مسیر کنترلر خالی میباشد

en: Coupon code "%1$s" is invalid
fa: کد کوپن "%1$s" نامعتبر است

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
fa: کد کوپن "%1$s" نامعتبر است یا دیگر در دسترس نیست

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
fa: کوپن کد "%1$s" دیگر در دسترس نیست

en: Domain "%1$s" is not supported
fa: دامنه "%1$s" پشتیبانی نمی شود

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
fa: ارجاعات "%1$s" نامعتبر برای محصول با شناسه "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
fa: ارجاعات "%1$s" نامعتبر برای محصول با شناسه %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
fa: ویژگی های آدرس نامعتبر است، لطفا ورودی خود را بررسی کنید

en: Invalid characters in class name "%1$s"
fa: کاراکترهای نا معتبر در کلاس "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
fa: نویسه‌های نامعتبر در نام کنترل‌کننده "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
fa: نویسه‌های نامعتبر در نام کنترل‌کننده "%1$s" در "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
fa: نام کلاس "%1$s" معتبر نمی باشد

en: Invalid domain "%1$s"
fa: دامنه‌ی "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Invalid factory "%1$s"
fa: کارخانه‌ی "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Invalid price value "%1$s"
fa: مقدار قیمت نامعتبر "%1$s"

en: Invalid value for address type "%1$s"
fa: مقدار نامعتبر برای نوع آدرس "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
fa: نوع فهرست دامنه "%1$s" و کد "%2$s" یافت نشد

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
fa: مقاله ای برای ویژگی های انتخابی و شناسه محصول "%1$s" یافت نشد

en: No customer lists domain
fa: دامنه لیست مشتریان وجود ندارد

en: No customer lists type code
fa: کد نوع لیست مشتری وجود ندارد

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
fa: هیچ موردی برای "%1$s" (%2$s) یافت نشد

en: No order item for ID "%1$s" found
fa: هیچ مورد سفارشی برای شناسه "%1$s" یافت نشد

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
fa: موجودی برای شناسه محصول "%1$s" و نوع "%2$s" موجود نیست

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
fa: مقاله منحصر به فردی برای ویژگی‌های انتخابی و شناسه محصول "%1$s" یافت نشد

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
fa: اجازه دسترسی به اطلاعات مشتری برای شناسه "%1$s" وجود ندارد

en: Number of coupon codes exceeds the limit
fa: تعداد کد کوپن بیش از حد می‌باشد

en: Product item with ID "%1$s" not found
fa: مورد محصول با شناسه "%1$s" یافت نشد

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
fa: الزامات کد کوپن "%1$s" برآورده نمی شود

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
fa: مورد سرویس برای نوع "%1$s" و شناسه "%2$s" یافت نشد

en: Site is not available
fa: سایت در دسترس نیست

en: Temporary limit reached
fa: به محدودیت موقت رسیده است

en: Temporary order limit reached
fa: به محدودیت سفارش موقت رسیده است

en: The order has already been created
fa: سفارش قبلا ایجاد شده است

en: There are not enough products "%1$s" in stock
fa: محصولات "%1$s" کافی در انبار موجود نیست

en: Unable to call method "%1$s"
fa: صدا زدن متد "%1$s" غیرممکن می‌باشد

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
fa: امکان فراخوانی روش "%1$s::%2$s" وجود ندارد

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
fa: ایجاد ارائه دهنده "%1$s" برای سرویس با شناسه "%2$s" ممکن نیست

en: Unable to find product "%1$s"
fa: محصول "%1$s" یافت نشد

en: Unknown attributes "%1$s"
fa: ویژگی های ناشناخته "%1$s"

en: You are not allowed to manage groups
fa: شما مجاز به مدیریت گروه ها نیستید

en: You can only add a review if you have ordered a product
fa: فقط در صورتی می توانید نظر خود را اضافه کنید که محصولی را سفارش داده باشید
